ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ'NE YÜRÜYORUZ

14 Temmuz 2017 Cuma 09:39

Çamoluk Derneği'nin öncülüğünde, 15 Temmuz gecesinde hemşehrilerimiz ile Şehitler köprüsüne yürüyoruz.

Çamoluk Derneği tarafından Dernek üyelerine gönderilen mesajda, Başkan Hacı CANİK Hemşehrilerine;

"Değerli Hemşehrim, 15 Temmuz'un Yıldönümünde Saat:18:00 da Küplüce Muhtarlığından Şehitler Köprümüze yürüyoruz. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde  Sayın Cumhurbaşkanımız'ın katılımıyla gerçekleştireceğimiz bu tarihi buluşmaya seni de bekliyoruz."  diyerek seslendi.

Çamoluk Derneği Başkanı Sayın Hacı Canik'e ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarına bu organizasyon'un düzenlenmesi sebebiyle Tebrik ve Teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Allah(c.c), Milletimize bir daha bu acıları yaşatmasın. Kahhar ismi şerifinin hürmetine İç ve Dış  düşmanlarımıza fırsat vermesin.

 

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUKLU MEZUNUMUZ FATİH TÜRKÖNDER DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çamoluklu mezunlarımızdan Ziraat Katılım Bankası'nda yönetici olan Fatih Türkönder dünya evine girdi. Çamoluklu gençleri sadece eğitim hayatında değil mezun olduktan sonra da yalnız bırakmamaya gayret gösteren Çamoluk Eğitim Vakfı ve Çamoluk Dernek Yönetimi, bu bağlamda mevcut mezunlarımızdan Fatih Önder'in düğün merasimine katıldı. Çamoluk Gündem ailesi olarak Fatih Türkönder kardeşimize ve kıymetli hanımefendiye iki cihan saadeti diliyoruz.

İŞ MÜFETTİŞİ VEDAT ÜÇTAŞ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı Mezun kardeşlerimizin yanında olmaya devam ediyor.Çamoluklu mezunlarımızdan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda İş Müfettişi olarak görev alan Vedat Üçtaş dünya evine girdi.