ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ'NE YÜRÜYORUZ

14 Temmuz 2017 Cuma 09:39

Çamoluk Derneği'nin öncülüğünde, 15 Temmuz gecesinde hemşehrilerimiz ile Şehitler köprüsüne yürüyoruz.

Çamoluk Derneği tarafından Dernek üyelerine gönderilen mesajda, Başkan Hacı CANİK Hemşehrilerine;

"Değerli Hemşehrim, 15 Temmuz'un Yıldönümünde Saat:18:00 da Küplüce Muhtarlığından Şehitler Köprümüze yürüyoruz. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde  Sayın Cumhurbaşkanımız'ın katılımıyla gerçekleştireceğimiz bu tarihi buluşmaya seni de bekliyoruz."  diyerek seslendi.

Çamoluk Derneği Başkanı Sayın Hacı Canik'e ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarına bu organizasyon'un düzenlenmesi sebebiyle Tebrik ve Teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Allah(c.c), Milletimize bir daha bu acıları yaşatmasın. Kahhar ismi şerifinin hürmetine İç ve Dış  düşmanlarımıza fırsat vermesin.

 

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUK ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Zeytin dalı harekâtının 22.gününde şehit olan Çamoluklu Piyade Uzman Onbaşı Hamza Karacaoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

GİRESUN ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği harekata şehit düşen Tank. Uzm.Çvş. Ufuk Aktağ, memleketi Şebinkarahisar ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

İKİ MİLYON YOLCU KULLANDI

22 Mayıs 2015'te ulaşıma açılan Ordu-Giresun Havalimanı, bölgede çevre yolları bağlantısı sebebiyle tercih ediliyor. Havalimanı'ndan açıldığı günden bu yana 2 milyon yolcu geçti.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI 2. SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı’nın her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği seminerleri devam ediyor. 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminin ikinci seminer programı vakıf binasında gerçekleştirdi. Alanında uzman kişilerce verilen seminerlerin bu ayki konuğu “Devrim” arabalarıyla alakalı çalışmalarıyla da bilinen Prof. Dr. Muhittin Şimşek oldu.