ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ'NE YÜRÜYORUZ

14 Temmuz 2017 Cuma 09:39

Çamoluk Derneği'nin öncülüğünde, 15 Temmuz gecesinde hemşehrilerimiz ile Şehitler köprüsüne yürüyoruz.

Çamoluk Derneği tarafından Dernek üyelerine gönderilen mesajda, Başkan Hacı CANİK Hemşehrilerine;

"Değerli Hemşehrim, 15 Temmuz'un Yıldönümünde Saat:18:00 da Küplüce Muhtarlığından Şehitler Köprümüze yürüyoruz. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde  Sayın Cumhurbaşkanımız'ın katılımıyla gerçekleştireceğimiz bu tarihi buluşmaya seni de bekliyoruz."  diyerek seslendi.

Çamoluk Derneği Başkanı Sayın Hacı Canik'e ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarına bu organizasyon'un düzenlenmesi sebebiyle Tebrik ve Teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Allah(c.c), Milletimize bir daha bu acıları yaşatmasın. Kahhar ismi şerifinin hürmetine İç ve Dış  düşmanlarımıza fırsat vermesin.

 

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUK'TA 15 TEMMUZ MİLLET ZAFERİ

İlçemizde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Törenleri kapsamında ilçe Meydanında "15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü" programı düzenlendi.

BİR KAHRAMANLIK HİKAYESİ DAHA

Elinde sigarasıyla darbeci askerlere karşı direnirken çekilen fotoğrafıyla 15 Temmuz'un en çok konuşulanları arasına giren Zafer Kütük, o geceyi anlattı.

HER ÇARŞAMBA VATANDAŞ BULUŞMASI

Giresun Valisi Sn.Harun Sarıfakıoğulları, her hafta Çarşamba günleri mahallelere gitmek suretiyle vatandaşlarla buluşacağını söyleyerek, önümüzdeki günlerde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

ŞEHİT ÖĞRETMEN TOPRAĞA VERİLDİ

Okulların kapanmasının ardından 16 Haziran’da baba ocağı Gümüşhane’nin Torul ilçesine gitmek üzere yola çıkan ve Tunceli-Pülümür karayolunda bölücü terör örgütü mensupları tarafından yolu kesilen Necmettin Yılmaz’ın (23) aracı yakılmış ve kendisinden haber alınamamıştı.

ŞEHİT EMRAH SAĞAZ UNUTULMADI

Başbakan Yardımcısı Sayın Nurettin Canikli ve Sayın Valimiz Harun Sarıfakıoğulları, 15 Temmuz gecesi FETÖ/PDY silahlı terör örgütü mensuplarınca şehit edilen Emrah Sağaz'ın kabrini ziyaret etti.

KELKİTLİLER FESTİVALDE BULUŞTU

Türkiye’de organik sütün en fazla üretildiği ve organik tarım uygulamalarının başarılı örneklerinin yer aldığı Kelkit ilçemizde 10. Organik Tarım ve Yöresel Ürünler festivali gerçekleştirildi.