MURAT ZADELEROĞLU SİNOP TÜRKELİ KAYMAKAMI OLDU

21 Ağustos 2017 Pazartesi 17:23
Çamoluk’ta görev yaparken vatandaşlarımızın takdirini kazan Adıyaman Gölbaşı Kaymakamı Murat Zadeleroğlu, İçişleri Bakanlığı Mülki İdare Amirleri Yaz Kararnamesi ile Sinop’un Türkeli İlçesi Kaymakamlığı’na atandı.

 

Haber yerel basında yankı uyandırdı. Türkeli’den yayın yapan www.turkelihaber.com atamayı ‘’Türkeli Kaymakamlığı’na flaş atama’’ başlığı ile duyurdu.

 

Kaymakamlık geçmişinde aldığı taltif ve başarıları ile dikkat çeken Zadeleroğlu’nun özellikle terörle anılan bölgelerde yaptığı hizmetler ve halkla kurduğu ılımlı diyaloglar neticesinde Devlet-Millet kaynaşmasına katkıda bulunduğu biliniyor.

 

Bugüne kadar görev yaptığı bölgelerde başarılı hizmetler veren Kaymakam Zadeleroğlu’nun yeni görev yeri olan Türkeli’de de çok başarılı olması bekleniyor.

 

Çamoluk’tan ayrıldıktan sonra ilçemiz ile gönül bağını hiç koparmayan ve sık sık hemşehrilerimiz ile bir araya gelen Murat Zadeleroğlu’na yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.

 

 

 

 

 

Murat Zadeleroğlu...

Trabzon'un Dernekpazarı İlçesi Akköse köyü nüfusuna kayıtlı olan Murat ZADELEROĞLU, 1980'de Bursa'da doğdu. 1995 yılında Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulundan, 1998 yılında Bursa Cumhuriyet Lisesinden, 2003 yılında ise Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olan Murat ZADELEROĞLU, 2006 yılında 93.dönem Samsun Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı.

Giresun'da teftiş stajını, Tokat'ın Erbaa İlçesinde kaymakam refikliği stajını tamamlayan ZADELEROĞLU, Samsun'un Yakakent İlçesinde Kaymakam Vekili olarak görev yaptı.

Manchester Üniversitesinde 1 yıl süre ile İngilizce ve kamu yönetimi eğitimi alan Murat ZADELEROĞLU, 6 Ekim-14 Kasım 2008 tarihleri arasında Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsünde 40. dönem Kamu Diplomasisi Kursuna katıldı. 17 Kasım 2008-26 Şubat 2009 tarihleri arasında düzenlenen 93. Dönem Kaymakamlık Kursundan mezun oldu.

Giresun Çamoluk, Ağrı Taşlıçay, Ağrı Eleşkirt ve Adıyaman Gölbaşı İlçelerinde kaymakamlık görevinde bulundu. Taşlıçay İlçesindeki görevi sırasında Kaymakam Murat ZADELEROĞLU'na Fahri Hemşerilik Beratı verildi.

20 Ağustos 20017 tarihinde Sinop Türkeli Kaymakamı olarak atandı.

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

Düve Alımlarına %30 Hibe Desteği Müracaatları Başladı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından mera yetiştiriciliği bölgesi olarak belirlenen 40 il arasında yer alan Giresun ilimizde yürütülecek olan düve alımına hibe desteği kapsamında; TÜRKVET sistemine kayıtlı sığır işletmesi olan ve en az 20 en fazla 100 baş düve satın alan üreticilerimize satın aldıkları düve başına % 30 oranında hibe desteği verilecektir.

MAYIS AYI SEMİNER PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kuruluşundan bu yana eğitim faaliyetlerine ağırlık veren Çamoluk Eğitim Vakfı, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde İstanbul’da okuyan üniversite öğrencilerine yönelik son programını gerçekleştirdi.

SEÇMEN LİSTELERİ ASKIDA

24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili genel seçimleri için, seçmen listeleri muhtarlıklarda askıya çıktı.

TEŞEKKÜRLER ATAŞEHİR ÇAMOLUKSPOR

Klasman Gurubu son maçında Küçükyalı Yelkenspora Mağlup olarak doğrudan BAL ligine yükselme şansını kaybeden Ataşehir Çamolukspor, BAL ligi için Play off oynamaya hak kazanmıştı.

EĞİTİMCİ-YAZAR SERKAN EKMEN ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI’NIN SEMİNER KONUĞU OLDU

Çamoluk Eğitim Vakfı seminerler aracılığıyla bursiyer öğrencileri bir araya getiriyor. Bu kapsamda Nisan ayında yine öğrencilerle buluşma gerçekleştiren Çamoluk Eğitim Vakfı "Hedef Belirleme ve Motivasyon" isimli bir seminere imza attı. Eğitimci-Yazar Serkan Ekmen'in katılımıyla gerçekleşen interaktif program öğrencilerden de büyük ilgi topladı.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI BOLU'DA KAMP PROGRAMI DÜZENLEDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı tarafından Bursiyer öğrenciler ve mezunlar için Bolu’da Kamp programı düzenlendi. Çamoluk’un Gençlerini bir araya getiren programa, Bursiyer öğrenciler ve mezunların yanı sıra Vakıf Mütevelli Heyeti, Yönetim kurulu üyeleri ile Çamoluk Derneği Üyeleri de katılım sağlayarak öğrenciler ile vakit geçirdiler. Programa katılanlar arasında Vakıf Mütevelli Heyeti Başkanı Veysel Ekmen, Vakıf Yönetim kurulu Başkanı Yaşabey Kalebaşı ile Çamoluk Eğitim Vakfı ve Dernek Yönetim Kurulu üyeleri yer aldı.