ÇAMOLUK İHL YURT BİNASI DA TAMAMLANDI

29 Ekim 2017 Pazar 12:35

İller Bankası'nın maddi katkıları ile yapılan Çamoluk İmam Hatip Lisesi binasından sonra, lisede öğrenim görecek öğrencilerin konaklayacağı yurt bınası da tamamlandı. İller Bankası'nın maddi desteği için büyük katkı sağlayan E. İlbank Başkanvekili Veysel Ekmen, Çamoluk Kaymakamı Mustafa Demir, Çamoluk Belediye Başkanı Musa Varıcı ve iş adamlarından oluşan bir heyetle tamamlanan binayı yerinde inceledi.

Yurt binasının memleketimize hayırlı olmasını diliyoruz.

 

 

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUKLU MEZUNUMUZ FATİH TÜRKÖNDER DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çamoluklu mezunlarımızdan Ziraat Katılım Bankası'nda yönetici olan Fatih Türkönder dünya evine girdi. Çamoluklu gençleri sadece eğitim hayatında değil mezun olduktan sonra da yalnız bırakmamaya gayret gösteren Çamoluk Eğitim Vakfı ve Çamoluk Dernek Yönetimi, bu bağlamda mevcut mezunlarımızdan Fatih Önder'in düğün merasimine katıldı. Çamoluk Gündem ailesi olarak Fatih Türkönder kardeşimize ve kıymetli hanımefendiye iki cihan saadeti diliyoruz.

İŞ MÜFETTİŞİ VEDAT ÜÇTAŞ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı Mezun kardeşlerimizin yanında olmaya devam ediyor.Çamoluklu mezunlarımızdan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda İş Müfettişi olarak görev alan Vedat Üçtaş dünya evine girdi.