ÇAMOLUK AK PARTİ SEÇİMİNİ YAPTI

05 Kasım 2017 Pazar 22:57

 

Bir süredir devam eden Giresun Ak Parti İlçe Teşkilat seçimleri kervanına Çamoluk da katıldı. İlçe Teşkilatı 6. Olağan Kongresini gerçekleştirdi.

Giresun Milletvekilleri Sabri Öztürk, Cemal Öztürk, Giresun Ak Parti İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere ve Çamoluk Belediye Başkanı Musa Varıcı ile Giresun İl Genel Meclisi Üyeleri Abdullah Kürkçü ve Orhan Uzunkaya'nın da katıldığı kongrede Muammer Mehmet Güleç yeniden ilçe başkanlığına seçildi.

 

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUKLU MEZUNUMUZ FATİH TÜRKÖNDER DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çamoluklu mezunlarımızdan Ziraat Katılım Bankası'nda yönetici olan Fatih Türkönder dünya evine girdi. Çamoluklu gençleri sadece eğitim hayatında değil mezun olduktan sonra da yalnız bırakmamaya gayret gösteren Çamoluk Eğitim Vakfı ve Çamoluk Dernek Yönetimi, bu bağlamda mevcut mezunlarımızdan Fatih Önder'in düğün merasimine katıldı. Çamoluk Gündem ailesi olarak Fatih Türkönder kardeşimize ve kıymetli hanımefendiye iki cihan saadeti diliyoruz.

İŞ MÜFETTİŞİ VEDAT ÜÇTAŞ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı Mezun kardeşlerimizin yanında olmaya devam ediyor.Çamoluklu mezunlarımızdan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda İş Müfettişi olarak görev alan Vedat Üçtaş dünya evine girdi.