ÇAMOLUK AK PARTİ SEÇİMİNİ YAPTI

05 Kasım 2017 Pazar 22:57

 

Bir süredir devam eden Giresun Ak Parti İlçe Teşkilat seçimleri kervanına Çamoluk da katıldı. İlçe Teşkilatı 6. Olağan Kongresini gerçekleştirdi.

Giresun Milletvekilleri Sabri Öztürk, Cemal Öztürk, Giresun Ak Parti İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere ve Çamoluk Belediye Başkanı Musa Varıcı ile Giresun İl Genel Meclisi Üyeleri Abdullah Kürkçü ve Orhan Uzunkaya'nın da katıldığı kongrede Muammer Mehmet Güleç yeniden ilçe başkanlığına seçildi.

 

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUK ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Zeytin dalı harekâtının 22.gününde şehit olan Çamoluklu Piyade Uzman Onbaşı Hamza Karacaoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

GİRESUN ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği harekata şehit düşen Tank. Uzm.Çvş. Ufuk Aktağ, memleketi Şebinkarahisar ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

İKİ MİLYON YOLCU KULLANDI

22 Mayıs 2015'te ulaşıma açılan Ordu-Giresun Havalimanı, bölgede çevre yolları bağlantısı sebebiyle tercih ediliyor. Havalimanı'ndan açıldığı günden bu yana 2 milyon yolcu geçti.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI 2. SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı’nın her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği seminerleri devam ediyor. 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminin ikinci seminer programı vakıf binasında gerçekleştirdi. Alanında uzman kişilerce verilen seminerlerin bu ayki konuğu “Devrim” arabalarıyla alakalı çalışmalarıyla da bilinen Prof. Dr. Muhittin Şimşek oldu.