GİRESUN FEDERASYONUNDA FATİH AYDINA YENİ GÖREV

12 Kasım 2017 Pazar 23:47

Giresun Federasyonu İcra Kurulu 11 Kasım 2017 Cumartesi günü yaptığı toplantıda yönetim kademesinde değişikliklere gitti. Daha önce Toplantı ve Organizasyonlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olan Çamoluk Derneği Eski Başkanı Fatih Aydın, yapılan değişiklik ile Sivil Toplum Kuruluşları ve Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapacak.

Federasyonun bağlı olduğu TSTK Türkiye Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu, Yedi Renk Tek Yürek Platformu ve KASTOB Karadeniz Konfederasyonu gibi çatı kuruluşlarla ilişkileri yürütecek olan Aydın, federasyona bağlı alt derneklerle yapılacak organizasyonlardan da sorumlu olacak.

www.camolukgundem.com ailesi olarak Genel Yayın Yönetmenimiz Fatih Aydın'ı üstlendiği yeni görevinden dolayı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

 

 

 

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUKLU MEZUNUMUZ FATİH TÜRKÖNDER DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çamoluklu mezunlarımızdan Ziraat Katılım Bankası'nda yönetici olan Fatih Türkönder dünya evine girdi. Çamoluklu gençleri sadece eğitim hayatında değil mezun olduktan sonra da yalnız bırakmamaya gayret gösteren Çamoluk Eğitim Vakfı ve Çamoluk Dernek Yönetimi, bu bağlamda mevcut mezunlarımızdan Fatih Önder'in düğün merasimine katıldı. Çamoluk Gündem ailesi olarak Fatih Türkönder kardeşimize ve kıymetli hanımefendiye iki cihan saadeti diliyoruz.

İŞ MÜFETTİŞİ VEDAT ÜÇTAŞ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı Mezun kardeşlerimizin yanında olmaya devam ediyor.Çamoluklu mezunlarımızdan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda İş Müfettişi olarak görev alan Vedat Üçtaş dünya evine girdi.