GİRESUN FEDERASYONUNDA FATİH AYDINA YENİ GÖREV

12 Kasım 2017 Pazar 23:47

Giresun Federasyonu İcra Kurulu 11 Kasım 2017 Cumartesi günü yaptığı toplantıda yönetim kademesinde değişikliklere gitti. Daha önce Toplantı ve Organizasyonlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olan Çamoluk Derneği Eski Başkanı Fatih Aydın, yapılan değişiklik ile Sivil Toplum Kuruluşları ve Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapacak.

Federasyonun bağlı olduğu TSTK Türkiye Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu, Yedi Renk Tek Yürek Platformu ve KASTOB Karadeniz Konfederasyonu gibi çatı kuruluşlarla ilişkileri yürütecek olan Aydın, federasyona bağlı alt derneklerle yapılacak organizasyonlardan da sorumlu olacak.

www.camolukgundem.com ailesi olarak Genel Yayın Yönetmenimiz Fatih Aydın'ı üstlendiği yeni görevinden dolayı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

 

 

 

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUK ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Zeytin dalı harekâtının 22.gününde şehit olan Çamoluklu Piyade Uzman Onbaşı Hamza Karacaoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

GİRESUN ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği harekata şehit düşen Tank. Uzm.Çvş. Ufuk Aktağ, memleketi Şebinkarahisar ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

İKİ MİLYON YOLCU KULLANDI

22 Mayıs 2015'te ulaşıma açılan Ordu-Giresun Havalimanı, bölgede çevre yolları bağlantısı sebebiyle tercih ediliyor. Havalimanı'ndan açıldığı günden bu yana 2 milyon yolcu geçti.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI 2. SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı’nın her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği seminerleri devam ediyor. 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminin ikinci seminer programı vakıf binasında gerçekleştirdi. Alanında uzman kişilerce verilen seminerlerin bu ayki konuğu “Devrim” arabalarıyla alakalı çalışmalarıyla da bilinen Prof. Dr. Muhittin Şimşek oldu.