ÇAMOLUK DERNEĞİNDE NÜFUS TOPLANTISI YAPILDI

13 Kasım 2017 Pazartesi 00:15

Yıllardır süregelen nüfus problemi ile ilgili olarak her yıl olduğu gibi 2017 yılında da Çamoluk Derneği tarafından bir toplantı düzenlendi. 10 Kasım 2017 Cuma günü Çamlıca'da bulunan dernek merkezinde gerçekleşen toplantıya Çamoluk Kaymakamı Mustafa Demir, Çamoluk Belediye Başkanı Musa Varıcı, Giresun İl Genel Meclisi Üyesi Abdullah Kürkçü, AK PARTİ Çamoluk İlçe Başkanı Muammer Mehmet Güleç, Çamoluk Derneği Başkanı Hacı Halil Canik, eski dernek başkanları Ali Osman Gecu, Yaşabey Kalebaşı ve Veysel Ekmen'in yanı sıra köy dernek başkanları, muhtarlar ve STK yöneticileri katıldı.

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUKLU MEZUNUMUZ FATİH TÜRKÖNDER DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çamoluklu mezunlarımızdan Ziraat Katılım Bankası'nda yönetici olan Fatih Türkönder dünya evine girdi. Çamoluklu gençleri sadece eğitim hayatında değil mezun olduktan sonra da yalnız bırakmamaya gayret gösteren Çamoluk Eğitim Vakfı ve Çamoluk Dernek Yönetimi, bu bağlamda mevcut mezunlarımızdan Fatih Önder'in düğün merasimine katıldı. Çamoluk Gündem ailesi olarak Fatih Türkönder kardeşimize ve kıymetli hanımefendiye iki cihan saadeti diliyoruz.

İŞ MÜFETTİŞİ VEDAT ÜÇTAŞ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı Mezun kardeşlerimizin yanında olmaya devam ediyor.Çamoluklu mezunlarımızdan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda İş Müfettişi olarak görev alan Vedat Üçtaş dünya evine girdi.