ÇAMOLUK DERNEĞİNDE NÜFUS TOPLANTISI YAPILDI

13 Kasım 2017 Pazartesi 00:15

Yıllardır süregelen nüfus problemi ile ilgili olarak her yıl olduğu gibi 2017 yılında da Çamoluk Derneği tarafından bir toplantı düzenlendi. 10 Kasım 2017 Cuma günü Çamlıca'da bulunan dernek merkezinde gerçekleşen toplantıya Çamoluk Kaymakamı Mustafa Demir, Çamoluk Belediye Başkanı Musa Varıcı, Giresun İl Genel Meclisi Üyesi Abdullah Kürkçü, AK PARTİ Çamoluk İlçe Başkanı Muammer Mehmet Güleç, Çamoluk Derneği Başkanı Hacı Halil Canik, eski dernek başkanları Ali Osman Gecu, Yaşabey Kalebaşı ve Veysel Ekmen'in yanı sıra köy dernek başkanları, muhtarlar ve STK yöneticileri katıldı.

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUK ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Zeytin dalı harekâtının 22.gününde şehit olan Çamoluklu Piyade Uzman Onbaşı Hamza Karacaoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

GİRESUN ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği harekata şehit düşen Tank. Uzm.Çvş. Ufuk Aktağ, memleketi Şebinkarahisar ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

İKİ MİLYON YOLCU KULLANDI

22 Mayıs 2015'te ulaşıma açılan Ordu-Giresun Havalimanı, bölgede çevre yolları bağlantısı sebebiyle tercih ediliyor. Havalimanı'ndan açıldığı günden bu yana 2 milyon yolcu geçti.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI 2. SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı’nın her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği seminerleri devam ediyor. 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminin ikinci seminer programı vakıf binasında gerçekleştirdi. Alanında uzman kişilerce verilen seminerlerin bu ayki konuğu “Devrim” arabalarıyla alakalı çalışmalarıyla da bilinen Prof. Dr. Muhittin Şimşek oldu.