BU FESTIVAL KAÇMAZ..

17 Kasım 2017 Cuma 23:15

18 Kasım 2017 Cumartesi - 26 Kasım 2017 Pazar günleri arasında 9 gün boyunca Karadenizi yaşayatacak program Beylikdüzünde başlıyor. Birleşmiş Milletler'de akredite olmuş 22 Vilayetin Üyesi bulunduğu KASTOB Karadeniz Konfederasyonu tarafından düzenlenen Karadeniz Festivali Beylikdüzü Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilecek.

18 Kasım 2017 Cumartesi Saat 14.00'te açılışı yapılacak programda ev sahipliği yapacak iller ve tarihleri de belli oldu:

 

18 Kasım Cumartesi Kastamonu, Karabük, Tekirdağ

19 Kasım Pazar 
Artvin , Rize

20 Kasım Pazartesi 
Giresun, Ordu

21 Kasım Salı
Amasya, Tokat, Çorum

22 Kasım Çarşamba
Samsun - Sinop

23 Kasım Perşembe
Bayburt- Gümüşhane

24 Kasım Cuma 
Bolu - Düzce

25 Kasım Cumartesi
Sakarya -Trabzon

26 Kasım Pazar
Bartın- Kırklareli
Zonguldak

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

Çamoluk Eğitim Vakfı ilk seminerini gerçekleştirdi

Çamoluk Eğitim Vakfı 2017-2018 Eğitim-Öğretim döneminin ilk seminerini Çamoluk Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Veysel Ekmen’in katılımıyla, Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği seminer salonunda gerçekleşti.

ÇAMOLUKLU MEZUNUMUZ FATİH TÜRKÖNDER DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çamoluklu mezunlarımızdan Ziraat Katılım Bankası'nda yönetici olan Fatih Türkönder dünya evine girdi. Çamoluklu gençleri sadece eğitim hayatında değil mezun olduktan sonra da yalnız bırakmamaya gayret gösteren Çamoluk Eğitim Vakfı ve Çamoluk Dernek Yönetimi, bu bağlamda mevcut mezunlarımızdan Fatih Önder'in düğün merasimine katıldı. Çamoluk Gündem ailesi olarak Fatih Türkönder kardeşimize ve kıymetli hanımefendiye iki cihan saadeti diliyoruz.