BU FESTIVAL KAÇMAZ..

17 Kasım 2017 Cuma 23:15

18 Kasım 2017 Cumartesi - 26 Kasım 2017 Pazar günleri arasında 9 gün boyunca Karadenizi yaşayatacak program Beylikdüzünde başlıyor. Birleşmiş Milletler'de akredite olmuş 22 Vilayetin Üyesi bulunduğu KASTOB Karadeniz Konfederasyonu tarafından düzenlenen Karadeniz Festivali Beylikdüzü Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilecek.

18 Kasım 2017 Cumartesi Saat 14.00'te açılışı yapılacak programda ev sahipliği yapacak iller ve tarihleri de belli oldu:

 

18 Kasım Cumartesi Kastamonu, Karabük, Tekirdağ

19 Kasım Pazar 
Artvin , Rize

20 Kasım Pazartesi 
Giresun, Ordu

21 Kasım Salı
Amasya, Tokat, Çorum

22 Kasım Çarşamba
Samsun - Sinop

23 Kasım Perşembe
Bayburt- Gümüşhane

24 Kasım Cuma 
Bolu - Düzce

25 Kasım Cumartesi
Sakarya -Trabzon

26 Kasım Pazar
Bartın- Kırklareli
Zonguldak

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUK ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Zeytin dalı harekâtının 22.gününde şehit olan Çamoluklu Piyade Uzman Onbaşı Hamza Karacaoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

GİRESUN ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği harekata şehit düşen Tank. Uzm.Çvş. Ufuk Aktağ, memleketi Şebinkarahisar ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

İKİ MİLYON YOLCU KULLANDI

22 Mayıs 2015'te ulaşıma açılan Ordu-Giresun Havalimanı, bölgede çevre yolları bağlantısı sebebiyle tercih ediliyor. Havalimanı'ndan açıldığı günden bu yana 2 milyon yolcu geçti.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI 2. SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı’nın her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği seminerleri devam ediyor. 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminin ikinci seminer programı vakıf binasında gerçekleştirdi. Alanında uzman kişilerce verilen seminerlerin bu ayki konuğu “Devrim” arabalarıyla alakalı çalışmalarıyla da bilinen Prof. Dr. Muhittin Şimşek oldu.