BU FESTIVAL KAÇMAZ..

17 Kasım 2017 Cuma 23:15

18 Kasım 2017 Cumartesi - 26 Kasım 2017 Pazar günleri arasında 9 gün boyunca Karadenizi yaşayatacak program Beylikdüzünde başlıyor. Birleşmiş Milletler'de akredite olmuş 22 Vilayetin Üyesi bulunduğu KASTOB Karadeniz Konfederasyonu tarafından düzenlenen Karadeniz Festivali Beylikdüzü Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilecek.

18 Kasım 2017 Cumartesi Saat 14.00'te açılışı yapılacak programda ev sahipliği yapacak iller ve tarihleri de belli oldu:

 

18 Kasım Cumartesi Kastamonu, Karabük, Tekirdağ

19 Kasım Pazar 
Artvin , Rize

20 Kasım Pazartesi 
Giresun, Ordu

21 Kasım Salı
Amasya, Tokat, Çorum

22 Kasım Çarşamba
Samsun - Sinop

23 Kasım Perşembe
Bayburt- Gümüşhane

24 Kasım Cuma 
Bolu - Düzce

25 Kasım Cumartesi
Sakarya -Trabzon

26 Kasım Pazar
Bartın- Kırklareli
Zonguldak

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

MAYIS AYI SEMİNER PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kuruluşundan bu yana eğitim faaliyetlerine ağırlık veren Çamoluk Eğitim Vakfı, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde İstanbul’da okuyan üniversite öğrencilerine yönelik son programını gerçekleştirdi.

SEÇMEN LİSTELERİ ASKIDA

24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili genel seçimleri için, seçmen listeleri muhtarlıklarda askıya çıktı.

TEŞEKKÜRLER ATAŞEHİR ÇAMOLUKSPOR

Klasman Gurubu son maçında Küçükyalı Yelkenspora Mağlup olarak doğrudan BAL ligine yükselme şansını kaybeden Ataşehir Çamolukspor, BAL ligi için Play off oynamaya hak kazanmıştı.

EĞİTİMCİ-YAZAR SERKAN EKMEN ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI’NIN SEMİNER KONUĞU OLDU

Çamoluk Eğitim Vakfı seminerler aracılığıyla bursiyer öğrencileri bir araya getiriyor. Bu kapsamda Nisan ayında yine öğrencilerle buluşma gerçekleştiren Çamoluk Eğitim Vakfı "Hedef Belirleme ve Motivasyon" isimli bir seminere imza attı. Eğitimci-Yazar Serkan Ekmen'in katılımıyla gerçekleşen interaktif program öğrencilerden de büyük ilgi topladı.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI BOLU'DA KAMP PROGRAMI DÜZENLEDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı tarafından Bursiyer öğrenciler ve mezunlar için Bolu’da Kamp programı düzenlendi. Çamoluk’un Gençlerini bir araya getiren programa, Bursiyer öğrenciler ve mezunların yanı sıra Vakıf Mütevelli Heyeti, Yönetim kurulu üyeleri ile Çamoluk Derneği Üyeleri de katılım sağlayarak öğrenciler ile vakit geçirdiler. Programa katılanlar arasında Vakıf Mütevelli Heyeti Başkanı Veysel Ekmen, Vakıf Yönetim kurulu Başkanı Yaşabey Kalebaşı ile Çamoluk Eğitim Vakfı ve Dernek Yönetim Kurulu üyeleri yer aldı.

YAŞEBEY KALEBAŞI ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Çamoluk Eğitim Vakfı’ nın Mart ayı seminer konuğu Vakfın Yönetim Kurulu Başkanı Yaşabey Kalebaşı oldu. Sohbet tadında geçen söyleşide Yaşabey Kalebaşı tecrübelerini öğrencilere aktardı.