RECAİ AKYEL ÇAMOLUK’U UNUTMUYOR

08 Aralık 2017 Cuma 11:17

 

Anayasa Mahkemesi Üyesi Doç. Dr. Recai Akyel, Köy Karar Defterleri adı ile bir kitap yayımladı. Türk İdari Araştırmalar Vakfı yayını olan kitapta, köy ihtiyar heyetlerinin ve köy muhtarlarının ilginç konularda verdikleri kararlar özetleniyor.

Recai Akyel, Kaymakam ve Vali olarak görev yaptığı il ve ilçelerden derlediği köy muhtar kararları arasında Çamoluk ilçemize de yer vermiş. Kitapta; Sarpkaya, Yeniköy, Bayır, Dulundas, Karadikmen, Kaledere, Ozan, Taşdemir, Usluca, Kurukol, Köroğlu, Gürçalı, Kutluca Köylerimizin köy ihtiyar heyetleri kararları örneklendirilmiş.

Kitabın önsözünü ‘’muhtar bile olamaz’’ denilen Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanı, Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yazmış.

Sayın Recep Tayyip Erdoğan tüm muhtar buluşmalarında Doç. Dr. Recai Akyel’in Köy Karar Defterleri isimli kitabını muhtarlara hediye ediyor.

Çamoluk ve Çamoluklularla gönül bağı olan ve başarıları ile onur duyduğumuz Sayın Recai Akyel’i üstlendiği önemli görevler nedeni ile tebrik ediyor, Köy Karar Defterleri isimli kitabının hayırlı olmasını diliyoruz.

www.camolukgundem.com

 

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

İKİ MİLYON YOLCU KULLANDI

22 Mayıs 2015'te ulaşıma açılan Ordu-Giresun Havalimanı, bölgede çevre yolları bağlantısı sebebiyle tercih ediliyor. Havalimanı'ndan açıldığı günden bu yana 2 milyon yolcu geçti.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI 2. SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı’nın her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği seminerleri devam ediyor. 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminin ikinci seminer programı vakıf binasında gerçekleştirdi. Alanında uzman kişilerce verilen seminerlerin bu ayki konuğu “Devrim” arabalarıyla alakalı çalışmalarıyla da bilinen Prof. Dr. Muhittin Şimşek oldu.

Çamoluk Eğitim Vakfı ilk seminerini gerçekleştirdi

Çamoluk Eğitim Vakfı 2017-2018 Eğitim-Öğretim döneminin ilk seminerini Çamoluk Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Veysel Ekmen’in katılımıyla, Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği seminer salonunda gerçekleşti.