ÇAMOLUK DERNEĞİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI

24 Aralık 2017 Pazar 22:01

Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği Olağan Kongresi, Çamlıca Çamoluk Kültür Merkezi'nde yapıldı. Toplantıyı; Veysel Ekmen, Abdullah Kürkçü ve Ali Osman Gecu'dan oluşan Divan Heyeti yönetti.

İstanbul Mlletvekili Hasan Turan, Giresun Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Kuğu ile Genel Başkan Yardımcıları Fatih Aydın ve Muhterem Memiş, Şebinkarahisar ve Alucra Vakıf-Dernek Temsilcileri, Ataşehir Giresunlular Derneği, Üsküdar Giresunlular Derneği, Sarıyer Giresunlular Derneği başkan ve yöneticileri ile Çamoluk Derneği Üyeleri'nin katıldığı Genel Kurul Toplantısına katılım yoğun oldu.

Çamoluk Derneği'ne yıllarca hizmet eden Nazım Dolu'ya plaket takdim edilirken, Çamoluk Belediye Başkanı Musa Varıcı, AK Parti Çamoluk İlçe Başkanı Muammer Mehmet Güleç, Çamoluk Muhtarlar Derneği Başkanı Rıdvan Alkan, Çamoluk Arıcılar Derneği Başkanı Dursun Duyan'da Genel Kurula iştirak edenler arasındaydı.

Haberciler Sadi Toygar, Aydın Kömürcü, Uğur Aydın ve Kazım Karaçoban'ın takip ettiği kongre sonucunda Hacı Halil Canik'in oluşturduğu liste bir dönem daha görevine devam edecek.

Hayırlı olmasını diliyoruz.

www.camolukgundem.com

 

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI BOLU'DA KAMP PROGRAMI DÜZENLEDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı tarafından Bursiyer öğrenciler ve mezunlar için Bolu’da Kamp programı düzenlendi. Çamoluk’un Gençlerini bir araya getiren programa, Bursiyer öğrenciler ve mezunların yanı sıra Vakıf Mütevelli Heyeti, Yönetim kurulu üyeleri ile Çamoluk Derneği Üyeleri de katılım sağlayarak öğrenciler ile vakit geçirdiler. Programa katılanlar arasında Vakıf Mütevelli Heyeti Başkanı Veysel Ekmen, Vakıf Yönetim kurulu Başkanı Yaşabey Kalebaşı ile Çamoluk Eğitim Vakfı ve Dernek Yönetim Kurulu üyeleri yer aldı.

YAŞEBEY KALEBAŞI ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Çamoluk Eğitim Vakfı’ nın Mart ayı seminer konuğu Vakfın Yönetim Kurulu Başkanı Yaşabey Kalebaşı oldu. Sohbet tadında geçen söyleşide Yaşabey Kalebaşı tecrübelerini öğrencilere aktardı.

VATAN SANA KANIM FEDA

Çamoluk Derneği tarafından her yıl düzenlenen Kan bağışı kampanyası 24 Şubat Cumartesi günü Çamoluk Derneği Merkezinde düzenlendi. Çamoluk Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Çamoluk Köyleri Dernek Başkanları ve birçok hemşerimiz kampanyaya destek için oradaydı.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI ŞUBAT AYI SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı seminerlerine devam ediyor. Bursiyer öğrencileriyle her ay bir araya gelme fırsatı da sunan seminer dizisinin bu haftaki konuğu Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Murat Dağıtmaç olurken seminer sonrasında Çamoluklu gençler Kızılay’a kan bağışında bulundu.

ÇAMOLUK ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Zeytin dalı harekâtının 22.gününde şehit olan Çamoluklu Piyade Uzman Onbaşı Hamza Karacaoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

GİRESUN ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği harekata şehit düşen Tank. Uzm.Çvş. Ufuk Aktağ, memleketi Şebinkarahisar ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.