GİRESUN FEDERASYONU KUDÜSE GİDİYOR

02 Ocak 2018 Salı 09:09

''Bunak Şovmen'' Trump'ın Kudüs İsrail'in Başkentidir kararının ardından Türkiye'nin başını çektiği 128 Ülkenin ''Kudüs Filistin'in Başkentidir'' kararına destek olmak ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın müslümanlara yaptığı ''Kudüs'ü ziyaret edin, oraları yalnız bırakmayın'' çağrısına istinaden Giresun Federasyonu Şubat Ayı içinde Kudüs'e seyahat organizayonu düzenliyor.

STK ve Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın'ın koordinasyonunda düzenlenecek programa başvurular 0 505 570 28 28 numaralı telefon üzerinden alınacak.

En az 160 kişilik bir grupla Kudüs'e gidilmesi hedefleniyor.

Başvuru sayısı kesinleştikten sonra seyahat ayrıntıları kamuoyu ile paylaşılacak.

 

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

İKİ MİLYON YOLCU KULLANDI

22 Mayıs 2015'te ulaşıma açılan Ordu-Giresun Havalimanı, bölgede çevre yolları bağlantısı sebebiyle tercih ediliyor. Havalimanı'ndan açıldığı günden bu yana 2 milyon yolcu geçti.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI 2. SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı’nın her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği seminerleri devam ediyor. 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminin ikinci seminer programı vakıf binasında gerçekleştirdi. Alanında uzman kişilerce verilen seminerlerin bu ayki konuğu “Devrim” arabalarıyla alakalı çalışmalarıyla da bilinen Prof. Dr. Muhittin Şimşek oldu.

Çamoluk Eğitim Vakfı ilk seminerini gerçekleştirdi

Çamoluk Eğitim Vakfı 2017-2018 Eğitim-Öğretim döneminin ilk seminerini Çamoluk Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Veysel Ekmen’in katılımıyla, Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği seminer salonunda gerçekleşti.