GİRESUN FEDERASYONUNDAN MESUT YILMAZA BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

03 Ocak 2018 Çarşamba 08:54

Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'a taziye ziyaretleri devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde oğlu Yavuz Yılmaz'ın vefatı ile sarsılan E.Başbakan Mesut Yılmaz Beykozdaki evinde misafirlerini ağırlıyor.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere tüm devlet erkânının bizzat katılımı ile gerçekleşen taziye ziyaretleri sivil toplum kuruluşlarının ziyaretleri ile devam ediyor.

Giresun Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Kuğu, Genel Başkan Yardımcısı Murat Ay ve Kadın Kolları Başkanı Suna Özbayram'da Mesut Yılmaz'ı ziyaret ederek başsağlığı diledi.

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

İKİ MİLYON YOLCU KULLANDI

22 Mayıs 2015'te ulaşıma açılan Ordu-Giresun Havalimanı, bölgede çevre yolları bağlantısı sebebiyle tercih ediliyor. Havalimanı'ndan açıldığı günden bu yana 2 milyon yolcu geçti.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI 2. SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı’nın her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği seminerleri devam ediyor. 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminin ikinci seminer programı vakıf binasında gerçekleştirdi. Alanında uzman kişilerce verilen seminerlerin bu ayki konuğu “Devrim” arabalarıyla alakalı çalışmalarıyla da bilinen Prof. Dr. Muhittin Şimşek oldu.

Çamoluk Eğitim Vakfı ilk seminerini gerçekleştirdi

Çamoluk Eğitim Vakfı 2017-2018 Eğitim-Öğretim döneminin ilk seminerini Çamoluk Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Veysel Ekmen’in katılımıyla, Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği seminer salonunda gerçekleşti.