HACIAHMETOĞLU KÖYÜNDEN MEHMETÇİKLERE DUA HAÇLILARA LANET

26 Ocak 2018 Cuma 10:53

Suriye'nin Afrin kentinde ABD, İsrail ve PKK'ya karşı amansız bir mücadele veren Muhammed (SAV)'in Ordusuna Dünyanın dört bir yanından dualar yağıyor.

Zeytin Dalı Operasyonu ile havadan ve karadan Afrin'e giren ve milli silahlarla düşmana göz açtırmayan Mehmetçiklerimiz için okunan Kur'an-ı Kerim'in ardından dualar edildi.

Hacıahmetoğlu Köyü Gençlik Kolları'nın organize ettiği program için Çamlıca'da bulunan dernek merkezi Ay Yıldızlı bayraklarımızla süslendi.

Hacıahmetoğlu Köyü mensuplarının yanı sıra Giresun Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Fatih AYDIN ve Çamoluk Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ünal SARIDOĞAN'ın da katıldığı program yemek ikramı ile sona erdi.

Hacıahmetoğlu Köyümüzü tebrik ediyoruz, dualarımızın Allah CC katında makbul olmasını niyaz ediyoruz.

www.camolukgundem.com

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUK ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Zeytin dalı harekâtının 22.gününde şehit olan Çamoluklu Piyade Uzman Onbaşı Hamza Karacaoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

GİRESUN ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği harekata şehit düşen Tank. Uzm.Çvş. Ufuk Aktağ, memleketi Şebinkarahisar ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

İKİ MİLYON YOLCU KULLANDI

22 Mayıs 2015'te ulaşıma açılan Ordu-Giresun Havalimanı, bölgede çevre yolları bağlantısı sebebiyle tercih ediliyor. Havalimanı'ndan açıldığı günden bu yana 2 milyon yolcu geçti.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI 2. SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı’nın her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği seminerleri devam ediyor. 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminin ikinci seminer programı vakıf binasında gerçekleştirdi. Alanında uzman kişilerce verilen seminerlerin bu ayki konuğu “Devrim” arabalarıyla alakalı çalışmalarıyla da bilinen Prof. Dr. Muhittin Şimşek oldu.