ÇAMOLUKSPOR LİDERLİK MAÇINA ÇIKIYOR

27 Ocak 2018 Cumartesi 18:44

Süper Amatör Lig Sekizinci Grupta mücadele eden Ataşehir Çamolukspor liderlik maçına çıkıyor.

Geçtiğimiz hafta oynanan maçlar sonucunda Gruptan çıkmayı garantileyen Çamolukspor, 28 Ocak Pazar Günü Grup Lideri olarak Play off'a kalmanın mücadelesini verecek.

Rakip Yedikulespor'un Kümede kalma mücadelesi vermesi sebebiyle temsilcimizi zor bir müsabaka bekliyor.

Hemşehrilerimizi destek için  28 Ocak Pazar Günü 14:30 da Maltepe Başıbüyük Stadında oynanacak müsabakaya davet ediyoruz.

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUK ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Zeytin dalı harekâtının 22.gününde şehit olan Çamoluklu Piyade Uzman Onbaşı Hamza Karacaoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

GİRESUN ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği harekata şehit düşen Tank. Uzm.Çvş. Ufuk Aktağ, memleketi Şebinkarahisar ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

İKİ MİLYON YOLCU KULLANDI

22 Mayıs 2015'te ulaşıma açılan Ordu-Giresun Havalimanı, bölgede çevre yolları bağlantısı sebebiyle tercih ediliyor. Havalimanı'ndan açıldığı günden bu yana 2 milyon yolcu geçti.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI 2. SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı’nın her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği seminerleri devam ediyor. 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminin ikinci seminer programı vakıf binasında gerçekleştirdi. Alanında uzman kişilerce verilen seminerlerin bu ayki konuğu “Devrim” arabalarıyla alakalı çalışmalarıyla da bilinen Prof. Dr. Muhittin Şimşek oldu.