ÇAMOLUKLU MUHTARLAR OPERASYON BÖLGESİNDE

14 Şubat 2018 Çarşamba 11:48

 

ÇAMOLUKLU MUHTARLAR ORDUMUZUN AFRİN’DE SÜRDÜRDÜĞÜ ZEYTİN DALI HAREKATINA DESTEK AMACI İLE OPERASYON BÖLGESİNE GİTTİ.

Seyahati Çamoluk Muhtarlar Derneği Başkanı Rıdvan ALKAN yazdı:

Kilis ve Hatay Reyhanlı’da askerlerimize moral ziyareti öncesi Çamoluk Merkez Camii’nde Kur’ân ve Mevlîd programı yapıldı dualar yapıldı ve daha sonra bir grup muhtarımız 9 şubat 2018 cuma günü akşam saat 20.30 da yola çıkıldı muhtarlarımız esnaflarımız belediye başkanı Ak parti ilçe başkanı sivil vatandaslarin genclerin ve benim bulunduğum grup ile  Kilis’e gittik Şebinkarahisarlı şehit olan askerimizin bulunduğu bölgeye gittik oradaki görev yapan askerlerimizi ziyaret ettik daha sonra şehit jandarma astsubay Mehmet Deveci kışlasını ziyaret ettik öğrencilerimizin asker abilerine yazdıkları mektupları teslim ettik.

Daha sonra polateli ilçesindeki askeri birliği ziyaret ettik biz ordayken polateli kaymakamımız ziyaretimize geldi daha sonra KİLİS devlet hastanesinde yatan yaralı askerlerimizi ziyaret ettik ve ÇAMOLUK geri dönüş  yoluna koyunduk verimli bir ziyaret oldu yolda gelirken hamza kardeşimizin şehadet haberini aldık Allahım MEHMETÇİĞİMİZİ korusun vatanımıza göz diken dahili ve harici bedbahları KAHHAR ismi ile kahrı perişan eylesin insaâllah.

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUK ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Zeytin dalı harekâtının 22.gününde şehit olan Çamoluklu Piyade Uzman Onbaşı Hamza Karacaoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

GİRESUN ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği harekata şehit düşen Tank. Uzm.Çvş. Ufuk Aktağ, memleketi Şebinkarahisar ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

İKİ MİLYON YOLCU KULLANDI

22 Mayıs 2015'te ulaşıma açılan Ordu-Giresun Havalimanı, bölgede çevre yolları bağlantısı sebebiyle tercih ediliyor. Havalimanı'ndan açıldığı günden bu yana 2 milyon yolcu geçti.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI 2. SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı’nın her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği seminerleri devam ediyor. 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminin ikinci seminer programı vakıf binasında gerçekleştirdi. Alanında uzman kişilerce verilen seminerlerin bu ayki konuğu “Devrim” arabalarıyla alakalı çalışmalarıyla da bilinen Prof. Dr. Muhittin Şimşek oldu.