TEŞEKKÜRLER ATAŞEHİR ÇAMOLUKSPOR

07 Mayıs 2018 Pazartesi 10:12

Klasman Gurubu son maçında Küçükyalı Yelkenspora Mağlup olarak doğrudan BAL ligine yükselme şansını kaybeden Ataşehir Çamolukspor, BAL ligi için Play off oynamaya hak kazanmıştı.

4 Mayıs Cuma günü BAL ligi temsilcisi BeylerbeyiSpor ile Play off maçına çıkan Temsilcimiz, Penaltılarla maçı kaybedince BAL ligine yükselemedi.

Müsabakanın 90 dakikası ve 30 dakikalık iki Uzatma devresinde gol olmayınca maç penaltılara kaldı.

Penaltı atışları sonucunda Müsabakayı 5-4 Beylerbeyispor kazandı ve BAL liginde kalmaya hak kazandı.

Bu sonuçla Ataşehir Çamolukspor BAL ligine finalde veda etmiş oldu.

A.Çamolukspor kulübü Başkanı Ekrem Köse maçtan sonra duygusal bir mesaj yayınlayarak destek verenlere teşekkür etti. Köse Yaptığı açıklamada “2017/2018 futbol sezonunda Amatör spora emeği geçenlere hakkımızı helal ediyoruz. Kulübümüzün antrenörlerini,sporcularını, sağlık ekibini, taraftarlarını tebrik ediyoruz. Bir takım düşünün bir sezonda kısıtlı imkanlarla, kiralık stadlarla, antrenman yapmak İçin ciddi paralar ödeyen, tüm maçlarını deplasmanda oynayan, hiç bir saha olayları cezası almayan, kendisinden kat kat fazla bütçelere sahip güzide kulüplerimizle yıllarca yarışan, mücadele eden ve her sezon başarılarını katlayan, hedeflerini büyüten kulübümüzün A takımı bu sene yapmış olduğu 33 resmî maçta 4 mağlubiyet alarak sezonu kapatmıştır. Karagümrük stadında dün oynadığımız Beylerbeyi spor’a penaltı atışlarında yenilerek BAL ligine terfi edememiştir. Hepimizin canı sağolsun. Rakibimizi kutlarız. Çok zor şartlarda mücadele ederken yanımızda olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Bu arada amatör milli takıma seçilen kulübümüzün 3 sporcusuna başarılar dileriz. Ataşehir Çamoluk sporumuzda hedefler bitmez, en büyük hedefimiz centilmen spor kulübü olmaktır.” 

Çamoluk gündem ailesi olarak , her sene bizlere bu heyecanı yaşatan Ataşehir Çamolukspor camiasında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

 

foto:kadirspor.com

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

Eğitimci Yazar Serkan Ekmen Öğrencilerle Buluştu

Çamoluk Eğitim Vakfı’nın 2017-2018 Eğitim ve Öğretim dönemi için İstanbul ili dışında okuyan öğrencilere yönelik yapmış olduğu ikinci seminerin konuğu, Eğitimci-Yazar Serkan Ekmen oldu.

BAL FESTİVALİ AÇILIŞI BAYRAMIN ÜÇÜNCÜ GÜNÜ

Çamoluk Kaymakamlığı, Çamoluk Belediye Başkanlığı, Çamoluk Derneği, Çamoluk Arıcılar Birliği ve Çamoluk Esnaflar Birliği ortaklığında düzenlenen 26. Çamoluk Bal Festivali, Bayramın 3. Günü yani 23 Ağustos’ta yapılacaktır.

YAŞEBEY KALEBAŞI ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Çamoluk Eğitim Vakfı’nın 2017-2018 Eğitim ve Öğretim dönemi için İstanbul ili dışında okuyan öğrencilere yönelik yapmış olduğu ilk seminerin konuğu, Vakfın Yönetim Kurulu Başkanı Yaşabey Kalebaşı oldu. Sohbet tadında geçen söyleşide Yaşabey Kalebaşı tecrübelerini öğrencilere aktardı.

UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ

15 Temmuz hain darbe girişimi üzerinden 2 yıl geçti. 15 Temmuz ülke ve toplum tarihimiz açısından bir milat noktasıdır. Fert, millet, devlet ve medeniyet açısından tarihin önemli bir eşiğinde olduğumuzu göstermektedir. Bu zor zamanda hemen her vatandaş darbe girişimine tepki vermiş ve ortak ideal çerçevesinde halk bir araya gelerek bir destan yazmıştır. 15 Temmuz sadece bugünlerde değil, Türkiye tarihinde demokrasi zaferi olarak yer alacaktır.

GİRESUN'DA TERÖR OPERASYONU

Giresun'un Güce ilçesinde güvenlik güçleri ile bölücü terör örgütü mensupları arasında çıkan çatışmada, Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci şehit oldu.

BİR YARA KAPANDI

Uzun zamandır ilçemizde olmayan Eczane sebebiyle vatandaşlar büyük sıkıntılar yaşıyordu. Nihayet Çamoluk'un eczane sorunu çözüldü.

Çamoluk Semalarında Ambulans Helikopter

Sağlık Bakanlığı tarafından daha kısa sürede daha nitelikli hizmet verilmesi için tahsis edilen helikopter ambulans, kalp krizi geçiren Çamoluklu hemşehrimiz için havalandı.

Düve Alımlarına %30 Hibe Desteği Müracaatları Başladı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından mera yetiştiriciliği bölgesi olarak belirlenen 40 il arasında yer alan Giresun ilimizde yürütülecek olan düve alımına hibe desteği kapsamında; TÜRKVET sistemine kayıtlı sığır işletmesi olan ve en az 20 en fazla 100 baş düve satın alan üreticilerimize satın aldıkları düve başına % 30 oranında hibe desteği verilecektir.

MAYIS AYI SEMİNER PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kuruluşundan bu yana eğitim faaliyetlerine ağırlık veren Çamoluk Eğitim Vakfı, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde İstanbul’da okuyan üniversite öğrencilerine yönelik son programını gerçekleştirdi.