TEŞEKKÜRLER ATAŞEHİR ÇAMOLUKSPOR

07 Mayıs 2018 Pazartesi 10:12

Klasman Gurubu son maçında Küçükyalı Yelkenspora Mağlup olarak doğrudan BAL ligine yükselme şansını kaybeden Ataşehir Çamolukspor, BAL ligi için Play off oynamaya hak kazanmıştı.

4 Mayıs Cuma günü BAL ligi temsilcisi BeylerbeyiSpor ile Play off maçına çıkan Temsilcimiz, Penaltılarla maçı kaybedince BAL ligine yükselemedi.

Müsabakanın 90 dakikası ve 30 dakikalık iki Uzatma devresinde gol olmayınca maç penaltılara kaldı.

Penaltı atışları sonucunda Müsabakayı 5-4 Beylerbeyispor kazandı ve BAL liginde kalmaya hak kazandı.

Bu sonuçla Ataşehir Çamolukspor BAL ligine finalde veda etmiş oldu.

A.Çamolukspor kulübü Başkanı Ekrem Köse maçtan sonra duygusal bir mesaj yayınlayarak destek verenlere teşekkür etti. Köse Yaptığı açıklamada “2017/2018 futbol sezonunda Amatör spora emeği geçenlere hakkımızı helal ediyoruz. Kulübümüzün antrenörlerini,sporcularını, sağlık ekibini, taraftarlarını tebrik ediyoruz. Bir takım düşünün bir sezonda kısıtlı imkanlarla, kiralık stadlarla, antrenman yapmak İçin ciddi paralar ödeyen, tüm maçlarını deplasmanda oynayan, hiç bir saha olayları cezası almayan, kendisinden kat kat fazla bütçelere sahip güzide kulüplerimizle yıllarca yarışan, mücadele eden ve her sezon başarılarını katlayan, hedeflerini büyüten kulübümüzün A takımı bu sene yapmış olduğu 33 resmî maçta 4 mağlubiyet alarak sezonu kapatmıştır. Karagümrük stadında dün oynadığımız Beylerbeyi spor’a penaltı atışlarında yenilerek BAL ligine terfi edememiştir. Hepimizin canı sağolsun. Rakibimizi kutlarız. Çok zor şartlarda mücadele ederken yanımızda olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Bu arada amatör milli takıma seçilen kulübümüzün 3 sporcusuna başarılar dileriz. Ataşehir Çamoluk sporumuzda hedefler bitmez, en büyük hedefimiz centilmen spor kulübü olmaktır.” 

Çamoluk gündem ailesi olarak , her sene bizlere bu heyecanı yaşatan Ataşehir Çamolukspor camiasında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

 

foto:kadirspor.com

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

MAYIS AYI SEMİNER PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kuruluşundan bu yana eğitim faaliyetlerine ağırlık veren Çamoluk Eğitim Vakfı, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde İstanbul’da okuyan üniversite öğrencilerine yönelik son programını gerçekleştirdi.

SEÇMEN LİSTELERİ ASKIDA

24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili genel seçimleri için, seçmen listeleri muhtarlıklarda askıya çıktı.

TEŞEKKÜRLER ATAŞEHİR ÇAMOLUKSPOR

Klasman Gurubu son maçında Küçükyalı Yelkenspora Mağlup olarak doğrudan BAL ligine yükselme şansını kaybeden Ataşehir Çamolukspor, BAL ligi için Play off oynamaya hak kazanmıştı.

EĞİTİMCİ-YAZAR SERKAN EKMEN ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI’NIN SEMİNER KONUĞU OLDU

Çamoluk Eğitim Vakfı seminerler aracılığıyla bursiyer öğrencileri bir araya getiriyor. Bu kapsamda Nisan ayında yine öğrencilerle buluşma gerçekleştiren Çamoluk Eğitim Vakfı "Hedef Belirleme ve Motivasyon" isimli bir seminere imza attı. Eğitimci-Yazar Serkan Ekmen'in katılımıyla gerçekleşen interaktif program öğrencilerden de büyük ilgi topladı.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI BOLU'DA KAMP PROGRAMI DÜZENLEDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı tarafından Bursiyer öğrenciler ve mezunlar için Bolu’da Kamp programı düzenlendi. Çamoluk’un Gençlerini bir araya getiren programa, Bursiyer öğrenciler ve mezunların yanı sıra Vakıf Mütevelli Heyeti, Yönetim kurulu üyeleri ile Çamoluk Derneği Üyeleri de katılım sağlayarak öğrenciler ile vakit geçirdiler. Programa katılanlar arasında Vakıf Mütevelli Heyeti Başkanı Veysel Ekmen, Vakıf Yönetim kurulu Başkanı Yaşabey Kalebaşı ile Çamoluk Eğitim Vakfı ve Dernek Yönetim Kurulu üyeleri yer aldı.

YAŞEBEY KALEBAŞI ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Çamoluk Eğitim Vakfı’ nın Mart ayı seminer konuğu Vakfın Yönetim Kurulu Başkanı Yaşabey Kalebaşı oldu. Sohbet tadında geçen söyleşide Yaşabey Kalebaşı tecrübelerini öğrencilere aktardı.