VALİ BEY İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

07 Mayıs 2018 Pazartesi 16:36

Giresun Valisi Sayın Harun Sarıfakıoğulları, Çamoluk ilçemizde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Vali Sarıfakıoğulları’nın ziyaret ve incelemeleri sırasında; Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç, İlçe Kaymakamı Mustafa Demir, İl Jandarma Komutanı J.Alb. B.Murat Yakın, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ve Belediye Başkanı Musa Varıcı’da hazır bulundu.

Çamoluk Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret eden Vali Sarıfakıoğulları, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet ederek birlikte dersleri takip etti. İlçede yapımı tamamlanan 100 Öğrenci kapasiteli Kız-Erkek Öğrenci yurdu ile İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından yaptırılan Yüksekokul binasında incelemelerde bulundu.

İTO tarafından eğitime katkı amacıyla yaptırılan Çamoluk Meslek Yüksekokulu, Çamoluk ilçe merkezinin Kelkit Irmağı’nın kuzey cephesinde 63 bin metrekarelik arazi içerisinde 32 derslikli okul binası olarak yapıldı. Yine İTO tarafından aynı alanda 10 dairelik lojman ile arazinin peyzaj ve çevre düzenlenmesi de yapılıyor.

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

MAYIS AYI SEMİNER PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kuruluşundan bu yana eğitim faaliyetlerine ağırlık veren Çamoluk Eğitim Vakfı, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde İstanbul’da okuyan üniversite öğrencilerine yönelik son programını gerçekleştirdi.

SEÇMEN LİSTELERİ ASKIDA

24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili genel seçimleri için, seçmen listeleri muhtarlıklarda askıya çıktı.

TEŞEKKÜRLER ATAŞEHİR ÇAMOLUKSPOR

Klasman Gurubu son maçında Küçükyalı Yelkenspora Mağlup olarak doğrudan BAL ligine yükselme şansını kaybeden Ataşehir Çamolukspor, BAL ligi için Play off oynamaya hak kazanmıştı.

EĞİTİMCİ-YAZAR SERKAN EKMEN ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI’NIN SEMİNER KONUĞU OLDU

Çamoluk Eğitim Vakfı seminerler aracılığıyla bursiyer öğrencileri bir araya getiriyor. Bu kapsamda Nisan ayında yine öğrencilerle buluşma gerçekleştiren Çamoluk Eğitim Vakfı "Hedef Belirleme ve Motivasyon" isimli bir seminere imza attı. Eğitimci-Yazar Serkan Ekmen'in katılımıyla gerçekleşen interaktif program öğrencilerden de büyük ilgi topladı.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI BOLU'DA KAMP PROGRAMI DÜZENLEDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı tarafından Bursiyer öğrenciler ve mezunlar için Bolu’da Kamp programı düzenlendi. Çamoluk’un Gençlerini bir araya getiren programa, Bursiyer öğrenciler ve mezunların yanı sıra Vakıf Mütevelli Heyeti, Yönetim kurulu üyeleri ile Çamoluk Derneği Üyeleri de katılım sağlayarak öğrenciler ile vakit geçirdiler. Programa katılanlar arasında Vakıf Mütevelli Heyeti Başkanı Veysel Ekmen, Vakıf Yönetim kurulu Başkanı Yaşabey Kalebaşı ile Çamoluk Eğitim Vakfı ve Dernek Yönetim Kurulu üyeleri yer aldı.

YAŞEBEY KALEBAŞI ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Çamoluk Eğitim Vakfı’ nın Mart ayı seminer konuğu Vakfın Yönetim Kurulu Başkanı Yaşabey Kalebaşı oldu. Sohbet tadında geçen söyleşide Yaşabey Kalebaşı tecrübelerini öğrencilere aktardı.