MAYIS AYI SEMİNER PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

15 Mayıs 2018 Salı 17:56

Kuruluşundan bu yana eğitim faaliyetlerine ağırlık veren Çamoluk Eğitim Vakfı, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde İstanbul’da okuyan üniversite öğrencilerine yönelik son programını gerçekleştirdi.

Çamoluk Eğitim Vakfı, geçen sene olduğu gibi bu sene de her ay düzenlemiş olduğu seminerler ve programlar ile öğrencilerle olan iletişim bağını arttırdı ve öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulundu.

Bu sezon İstanbul’da okuyan öğrencilere yönelik gerçekleştirilen son programda öğrenciler kürsüye davet edilip kendilerini tanıttılar ve Çamoluk Eğitim Vakfı faaliyetleri hakkında görüşlerini bildirdiler. Neşeli ve samimi bir ortamda gerçekleşen programda öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunurken, gerçekleştirilen tüm seminerlerde öğrencilerin yanında olan Mustafa Kürkçü, düzenlenen son programda yine öğrencilerin yanında bulundu. Akabinde, düzenlenen her program için yoğun şekilde mesai harcayan burs komisyonu üyeleri Mustafa Kürkçü, Erhan Sakızcı, Hakan Hayırcı, Hafız Bakırhan, Vural Selimoğlu ve Adem Bayındır'a teşekkür edildi.

Ramazan-ı Şerif öncesinde gerçekleştirilen seminerin ardından öğrencilere Kur’an-ı Kerim hediye edildi.

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ

15 Temmuz hain darbe girişimi üzerinden 2 yıl geçti. 15 Temmuz ülke ve toplum tarihimiz açısından bir milat noktasıdır. Fert, millet, devlet ve medeniyet açısından tarihin önemli bir eşiğinde olduğumuzu göstermektedir. Bu zor zamanda hemen her vatandaş darbe girişimine tepki vermiş ve ortak ideal çerçevesinde halk bir araya gelerek bir destan yazmıştır. 15 Temmuz sadece bugünlerde değil, Türkiye tarihinde demokrasi zaferi olarak yer alacaktır.

GİRESUN'DA TERÖR OPERASYONU

Giresun'un Güce ilçesinde güvenlik güçleri ile bölücü terör örgütü mensupları arasında çıkan çatışmada, Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci şehit oldu.

BİR YARA KAPANDI

Uzun zamandır ilçemizde olmayan Eczane sebebiyle vatandaşlar büyük sıkıntılar yaşıyordu. Nihayet Çamoluk'un eczane sorunu çözüldü.

Çamoluk Semalarında Ambulans Helikopter

Sağlık Bakanlığı tarafından daha kısa sürede daha nitelikli hizmet verilmesi için tahsis edilen helikopter ambulans, kalp krizi geçiren Çamoluklu hemşehrimiz için havalandı.

Düve Alımlarına %30 Hibe Desteği Müracaatları Başladı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından mera yetiştiriciliği bölgesi olarak belirlenen 40 il arasında yer alan Giresun ilimizde yürütülecek olan düve alımına hibe desteği kapsamında; TÜRKVET sistemine kayıtlı sığır işletmesi olan ve en az 20 en fazla 100 baş düve satın alan üreticilerimize satın aldıkları düve başına % 30 oranında hibe desteği verilecektir.

MAYIS AYI SEMİNER PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kuruluşundan bu yana eğitim faaliyetlerine ağırlık veren Çamoluk Eğitim Vakfı, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde İstanbul’da okuyan üniversite öğrencilerine yönelik son programını gerçekleştirdi.

SEÇMEN LİSTELERİ ASKIDA

24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili genel seçimleri için, seçmen listeleri muhtarlıklarda askıya çıktı.

TEŞEKKÜRLER ATAŞEHİR ÇAMOLUKSPOR

Klasman Gurubu son maçında Küçükyalı Yelkenspora Mağlup olarak doğrudan BAL ligine yükselme şansını kaybeden Ataşehir Çamolukspor, BAL ligi için Play off oynamaya hak kazanmıştı.