MAYIS AYI SEMİNER PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

15 Mayıs 2018 Salı 17:56

Kuruluşundan bu yana eğitim faaliyetlerine ağırlık veren Çamoluk Eğitim Vakfı, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde İstanbul’da okuyan üniversite öğrencilerine yönelik son programını gerçekleştirdi.

Çamoluk Eğitim Vakfı, geçen sene olduğu gibi bu sene de her ay düzenlemiş olduğu seminerler ve programlar ile öğrencilerle olan iletişim bağını arttırdı ve öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulundu.

Bu sezon İstanbul’da okuyan öğrencilere yönelik gerçekleştirilen son programda öğrenciler kürsüye davet edilip kendilerini tanıttılar ve Çamoluk Eğitim Vakfı faaliyetleri hakkında görüşlerini bildirdiler. Neşeli ve samimi bir ortamda gerçekleşen programda öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunurken, gerçekleştirilen tüm seminerlerde öğrencilerin yanında olan Mustafa Kürkçü, düzenlenen son programda yine öğrencilerin yanında bulundu. Akabinde, düzenlenen her program için yoğun şekilde mesai harcayan burs komisyonu üyeleri Mustafa Kürkçü, Erhan Sakızcı, Hakan Hayırcı, Hafız Bakırhan, Vural Selimoğlu ve Adem Bayındır'a teşekkür edildi.

Ramazan-ı Şerif öncesinde gerçekleştirilen seminerin ardından öğrencilere Kur’an-ı Kerim hediye edildi.

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

MAYIS AYI SEMİNER PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kuruluşundan bu yana eğitim faaliyetlerine ağırlık veren Çamoluk Eğitim Vakfı, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde İstanbul’da okuyan üniversite öğrencilerine yönelik son programını gerçekleştirdi.

SEÇMEN LİSTELERİ ASKIDA

24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili genel seçimleri için, seçmen listeleri muhtarlıklarda askıya çıktı.

TEŞEKKÜRLER ATAŞEHİR ÇAMOLUKSPOR

Klasman Gurubu son maçında Küçükyalı Yelkenspora Mağlup olarak doğrudan BAL ligine yükselme şansını kaybeden Ataşehir Çamolukspor, BAL ligi için Play off oynamaya hak kazanmıştı.

EĞİTİMCİ-YAZAR SERKAN EKMEN ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI’NIN SEMİNER KONUĞU OLDU

Çamoluk Eğitim Vakfı seminerler aracılığıyla bursiyer öğrencileri bir araya getiriyor. Bu kapsamda Nisan ayında yine öğrencilerle buluşma gerçekleştiren Çamoluk Eğitim Vakfı "Hedef Belirleme ve Motivasyon" isimli bir seminere imza attı. Eğitimci-Yazar Serkan Ekmen'in katılımıyla gerçekleşen interaktif program öğrencilerden de büyük ilgi topladı.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI BOLU'DA KAMP PROGRAMI DÜZENLEDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı tarafından Bursiyer öğrenciler ve mezunlar için Bolu’da Kamp programı düzenlendi. Çamoluk’un Gençlerini bir araya getiren programa, Bursiyer öğrenciler ve mezunların yanı sıra Vakıf Mütevelli Heyeti, Yönetim kurulu üyeleri ile Çamoluk Derneği Üyeleri de katılım sağlayarak öğrenciler ile vakit geçirdiler. Programa katılanlar arasında Vakıf Mütevelli Heyeti Başkanı Veysel Ekmen, Vakıf Yönetim kurulu Başkanı Yaşabey Kalebaşı ile Çamoluk Eğitim Vakfı ve Dernek Yönetim Kurulu üyeleri yer aldı.

YAŞEBEY KALEBAŞI ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Çamoluk Eğitim Vakfı’ nın Mart ayı seminer konuğu Vakfın Yönetim Kurulu Başkanı Yaşabey Kalebaşı oldu. Sohbet tadında geçen söyleşide Yaşabey Kalebaşı tecrübelerini öğrencilere aktardı.