SAFLARI SIKLAŞTIRIYORUZ

19 Aralık 2016 Pazartesi 09:32

 

Bu kadim Millet, var olduğu günden bu yana entrikalara maruz kalmış, en şeytani planları bertaraf etmiştir.

751 yılında Talas Savaşı ile başlayan İslam’ın hadimi olma şerefi, Karluklar’dan bu yana Türk Milleti’nin var olma mücadelesini baki kıldı.

Günümüzde yaşadığımız baskı ve baskınlar karşısında, Aziz Milletimiz Vatan Toprağımızın tek parçasını feda etmeyecek, birliğini ve dirliğini daha da sağlamlaştıracaktır.

Biz Türk – İslam Devletiyiz. Tarihi köklerimize dayandırdığımız bu husus hiçbir şekilde tartışmaya açık değildir. O halde, Türkiye sadece sınır içlerinde değil sınır dışında da Hadim-i İslâm olmanın gereğini yapmak zorundadır.

Aziz Milletimiz net olarak görmektedir ki; ardı ardına çok büyük projelerle kalkınma hamleleri yapan ve yeryüzünün her noktasına şu veya bu şekilde ulaşmaya çalışan Ülkemiz, şer odaklarınca engellenmeye çalışılmaktadır.

Son terör saldırılarını da bu şekilde görmek gerekmektedir.

O halde, birlik olmak ve safları sıklaştırmak vatan borcumuzdur.

www.camolukgundem.com Ailesi olarak, Beşiktaş’ta ve Kayseri’de meydana gelen müessif terör hadisesinde Şehid olan aslanlarımıza Allah (CC)’tan rahmet niyaz ediyor, Aziz Milletimize baş sağlığı diliyoruz.

 

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

Eğitimci Yazar Serkan Ekmen Öğrencilerle Buluştu

Çamoluk Eğitim Vakfı’nın 2017-2018 Eğitim ve Öğretim dönemi için İstanbul ili dışında okuyan öğrencilere yönelik yapmış olduğu ikinci seminerin konuğu, Eğitimci-Yazar Serkan Ekmen oldu.

BAL FESTİVALİ AÇILIŞI BAYRAMIN ÜÇÜNCÜ GÜNÜ

Çamoluk Kaymakamlığı, Çamoluk Belediye Başkanlığı, Çamoluk Derneği, Çamoluk Arıcılar Birliği ve Çamoluk Esnaflar Birliği ortaklığında düzenlenen 26. Çamoluk Bal Festivali, Bayramın 3. Günü yani 23 Ağustos’ta yapılacaktır.

YAŞEBEY KALEBAŞI ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Çamoluk Eğitim Vakfı’nın 2017-2018 Eğitim ve Öğretim dönemi için İstanbul ili dışında okuyan öğrencilere yönelik yapmış olduğu ilk seminerin konuğu, Vakfın Yönetim Kurulu Başkanı Yaşabey Kalebaşı oldu. Sohbet tadında geçen söyleşide Yaşabey Kalebaşı tecrübelerini öğrencilere aktardı.

UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ

15 Temmuz hain darbe girişimi üzerinden 2 yıl geçti. 15 Temmuz ülke ve toplum tarihimiz açısından bir milat noktasıdır. Fert, millet, devlet ve medeniyet açısından tarihin önemli bir eşiğinde olduğumuzu göstermektedir. Bu zor zamanda hemen her vatandaş darbe girişimine tepki vermiş ve ortak ideal çerçevesinde halk bir araya gelerek bir destan yazmıştır. 15 Temmuz sadece bugünlerde değil, Türkiye tarihinde demokrasi zaferi olarak yer alacaktır.

GİRESUN'DA TERÖR OPERASYONU

Giresun'un Güce ilçesinde güvenlik güçleri ile bölücü terör örgütü mensupları arasında çıkan çatışmada, Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci şehit oldu.

BİR YARA KAPANDI

Uzun zamandır ilçemizde olmayan Eczane sebebiyle vatandaşlar büyük sıkıntılar yaşıyordu. Nihayet Çamoluk'un eczane sorunu çözüldü.

Çamoluk Semalarında Ambulans Helikopter

Sağlık Bakanlığı tarafından daha kısa sürede daha nitelikli hizmet verilmesi için tahsis edilen helikopter ambulans, kalp krizi geçiren Çamoluklu hemşehrimiz için havalandı.

Düve Alımlarına %30 Hibe Desteği Müracaatları Başladı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından mera yetiştiriciliği bölgesi olarak belirlenen 40 il arasında yer alan Giresun ilimizde yürütülecek olan düve alımına hibe desteği kapsamında; TÜRKVET sistemine kayıtlı sığır işletmesi olan ve en az 20 en fazla 100 baş düve satın alan üreticilerimize satın aldıkları düve başına % 30 oranında hibe desteği verilecektir.

MAYIS AYI SEMİNER PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kuruluşundan bu yana eğitim faaliyetlerine ağırlık veren Çamoluk Eğitim Vakfı, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde İstanbul’da okuyan üniversite öğrencilerine yönelik son programını gerçekleştirdi.